Nowe materiały aktualizowane są na bieżąco

wPolsce.pl to nowa telewizja internetowa, nadająca swój program regularnie od 19 czerwca 2017 roku.


Oglądaj także wPolityce.pl

27 komentarzy

 1. w Polsce nie prześladuje się „elgiebete”. Nie życzymy sobie tylko indoktrynacji naszych dzieci, przez aktywistów „elgiebete”. Niech uprawiają swoje praktyki pod własną kołdrą, ale niech nie psują naszych dzieci.

  1. polacy w niemczech sa bardzo zagrozeni zaraza a rzad malo robi .

  2. wybory maja byc 8 maja to powino byc 8 maja bast .

 2. kto mi wylaczyl mi tv info czy to k. berejza

 3. tusk byly premier powinin stanac przed trybunalemm

 4. cz ta panp klaudia jachira pracowala u gawloskiego priwat ß

 5. Nie na Konfederacje widac jacy jestescie to chamstwo agresja bezczelnosc nacjonalizn putinowska opcja zenada zamiast byc prawym plucem Pisu to jestescie antypisem

  1. konfederacja to prawica. a pis to raczej jakies centrum socjalistaczne . udaja prawice .

   1. PIS jest tak zlewaczały i antypolski,Morawiecki wyciska w postaci ogromu nowych podatków, czy danin, krwawicę z Polaków, którym jeszcze się w tym totalitarnym państwie jeszcze pracować. W związku z czym Konfederacja, będąca patriotycznym i nie skorumpowanym ugrupowaniem, nie może popierać rządu, który okrada Polaków, niszczy gospodarkę, doprowadza do pauperyzacji społeczeństwo. Te frazesy o patriotyżnie, uczciwości, niezależności i sprawiedliwości społecznej, w ustach namiestników i polityków PIS są na podstawie ich dokonań już nie żenujące, ale wręcz komiczne.Zdecydowanie obca jest im polska racja stanu i niezalezność polityczna

 6. jak wojska wyjada z iraku to wojska ruskie wjaa o polski

 7. polskie wojska wyjada z iraku to ruskie wojska wjada do polski

 8. Co Polacy chcecie bydlaka Pedala BIEDRONIA za prezydenta i jego Dame smiecia,czy z PO kiwe co mowic nie mowi,a moze smarka idiote BOSAKA, wielki Lekarz kosiniak Kamysz oszust klamac ,CZERWONA ZARAZA ROBI WSZYSTKO zeby NAJLEPSZEGO PREZYDENTA PO WOJNIE ANDRZEJA DUDE nie wybrac na dalsza kadencje,bo wiedza ze jest bardzo MADRY,INTELIGENTNY PREZYDENT POLSKI,ktory pragnie POLSKE SILNA;WIELKA i nie byla zalezna o NIKOGO!

 9. KTO OSZUSTE ZURKA WRESCIE JEGO RYJ SWINSKI ZAMKNIE;ON BRONI BANDE W TOGACH;BO SAM NIE JEST CZYSTY ;MA na swoim krzyzu oszustwa,klamstwa,nie wiadomy ile lapowek,wiedzial od kogo bral….jak jego koledzy w TOGACH::: TAKI PRZYSLOWIE NIE PRZYCHODZ DO SADU BEZ KASY ;BO SPRAWY NIE WYGRASZ:

 10. POLACY TA BABE KIW BONSKA DO KIBLA SPRZATANIA;CO CHOWAC JAK SIE PSZE PRAWDE:

 11. KWA BONSKA TAKA SAMA JAK KOD I BANDA PO;NOWOCZESNA ;SLD;PEDALY BIEDRONIA;PSL;ONI CHCA RZADZIC CZERWONA ZARAZA!!!

  1. Weź wreszcie leki …! Nie zapominaj o nich !

 12. co chowac prawde co pisze o zdracu z SB Bolku,tacy sami jestescie jak komunisci i zlodzieje. media komunisty.

 13. czemu prawde o szmacie Bolku z SB Walensie chowacie na konie,Bande Tuska PO to sa ZDRAJCY!

 14. rzad polski pomaga calej polsce chorym i stara sie jak najwiecej niech niemcy biora przyklad i inne kraje .

 15. KIEDY WRESCIE ZAMKNIECIE TARGOWICE z PO;SLD; LEWICE ; PSL; LGBT BIEDRONIA , ONI SA ZDRAJCAMI A TUSK I JEGO BANDA PO POD TRYBUNAL STANO,tak SAMO ZNIMI ZROBIC JAK Z HUSSAINEM z TUSKIEM ,Przez NIEGO ZGINELA ELITA POLSKI,LEPPER; ,itd.ON SPRZEDAL POLAKOW I POLSKE; TUSK TO OSZUST;KLAMCA CZERWONA ZARAZA ;JAK BOLEK WALENSA SMIECIUCH tez sprzedawczyk SB….ze tacy po POLSKIEJ ZOEMI CHODZA !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.