Dr Jakub Olchowski o doniesieniach, wedle których Rosja miałaby zaatakować Ukrainę na początku 2022 r. oraz konflikcie na granicy polsko-białoruskiej.


Według politologa nie powinniśmy wszczynać rozmów z Aleksandrem Łukaszenką. Dialog między kanclerz Angelą Merkel a białoruskim przywódcą uważa za dość znaczący błąd. Jak mówi dr Olchowski, Polska nie powinna się uginać pod szantażem reżimu.


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

2 komentarze

  1. Jak widać, nikt z Państwa nie rozumie, że to nie Rosja eskaluje wbrew pozorom, tylko Amerykanie robią nam operacje, która wciągnie prawdopodobnie Ukrainę w wojnę z Rosją. Rosjanie są gotowi iść na wojnę z USA przeciwko Chinom, jednak to USA traktuje Rosje instrumentalnie. To niepoważne.. Nas mogą na granicy wciągnąć w wojnę Brytyjczycy. Obudźcie się. Historia pokazuje, że tam, gdzie pojawia się USA lub Anglia, państwa regionu dochodzi do wojen. USA nie jest naszym sojusznikiem. Co do prezydenta Łukaszenki, Polski rząd to idioci i banda zdrajców. Powinniśmy czym prędzej rozmawiać z Łukaszenką. Nasz dyplomacja nie istnieje i Ci ludzie nie mają pojęcia co robią. To właśnie przez idiotyczne decyzje polskich marionetek, Białoruś, państwo, z którym nigdy w historii nie mieliśmy kosy jest obecnie nie w naszych ramionach, a w ramionach Kremla. Białoruś powinna być naszym sojusznikiem a nie wrogiem. USA nas zostawi i ich celem jest wykorzystać Polaków i państwa Bałtyckie. To USA jest wrogiem, to oni wywołali majdan i wojnę na Ukrainie i teraz planują to znowu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.