Tajemnicza interpelacja

Zobacz

W co gra Kaczyński? Dlaczego zdjął maskę?


Grzegorz Braun

Komentuj (4)

0 0 votes
Ocena z komentarzy
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paul
6 miesięcy temu
Ocena materiału :
     

Panska taktyka prowadzi do niczego dobrego a Szczesc Boze jest jak Matka Boska w Klapie Walesy.Dzala Pan wibitnie na korzysc PO.Pomimo inteligencji brak jest modrosci.Do prawdziwej Narodowej Demokracji Pana Dmowskiego dzieli was lata swietlne.Mam nadzieje ze pojawia sie Pan w roznych mediach zadarmo.A jezeli Pan pobiera pieniadze za wypowiedzi,ktore tez… Czytaj więcej »

Henryka
6 miesięcy temu
Ocena materiału :
     

PUBLIKA JEST JUŻ BARDZO ZMĘCZONA .PSYCHICZNIE. SZCZĘŚLIWI CI, KTÓRZY NIECZEGO NIE CZYTAJĄ, NICZEGO NIE SŁUCHAJĄ . MOI SASIEDZI UNIKAJĄ MNIE JAK ZARAZY SĄ ZAMASKOWANI PO SAME OCZY I ZERO UŚMIECHU. W OCZACH ZŁOŚĆ . POZDRAWIAM PANÓW SERDECZNIE .. MÓWCIE TROCHĘ ŻARTEM, TROCHĘ SERIO , TROCHĘ TO USPOKAJA I DAJE NAMIASTKĘ… Czytaj więcej »

Henryka
6 miesięcy temu
Ocena materiału :
     

A co by się stało, gdyby Antifę tak pozostawić na ulicach samą sobie? Tak do końca samą . Myślę, że niepotrzebnie pan Bąkiewicz odpowiedział na apel pana Kaczyńskiego, aby wyjść i bronić kościołów. Przecież jest jeszcze Episkopat Polski. Ten się nie wypowiedział siedząc w swoich pałacach . Niechby to tak… Czytaj więcej »

Promuj!
Więcej (5)

Inne

Ostatnio poruszane tematy