W co gra Kaczyński? Dlaczego zdjął maskę?


Grzegorz Braun


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

4 komentarze

  1. Panska taktyka prowadzi do niczego dobrego a Szczesc Boze jest jak Matka Boska w Klapie Walesy.Dzala Pan wibitnie na korzysc PO.Pomimo inteligencji brak jest modrosci.Do prawdziwej Narodowej Demokracji Pana Dmowskiego dzieli was lata swietlne.Mam nadzieje ze pojawia sie Pan w roznych mediach zadarmo.A jezeli Pan pobiera pieniadze za wypowiedzi,ktore tez sa mylne to znaczy ze sprzedaje Pan RP dla wlasnej kasy.Ne satysfakcjonuje mnie 90 procent prawdy a 10 jest dewastujacych te 90.

  2. PUBLIKA JEST JUŻ BARDZO ZMĘCZONA .PSYCHICZNIE. SZCZĘŚLIWI CI, KTÓRZY NIECZEGO NIE CZYTAJĄ, NICZEGO NIE SŁUCHAJĄ . MOI SASIEDZI UNIKAJĄ MNIE JAK ZARAZY SĄ ZAMASKOWANI PO SAME OCZY I ZERO UŚMIECHU. W OCZACH ZŁOŚĆ . POZDRAWIAM PANÓW SERDECZNIE .. MÓWCIE TROCHĘ ŻARTEM, TROCHĘ SERIO , TROCHĘ TO USPOKAJA I DAJE NAMIASTKĘ RELAKSU .

  3. A co by się stało, gdyby Antifę tak pozostawić na ulicach samą sobie? Tak do końca samą . Myślę, że niepotrzebnie pan Bąkiewicz odpowiedział na apel pana Kaczyńskiego, aby wyjść i bronić kościołów. Przecież jest jeszcze Episkopat Polski. Ten się nie wypowiedział siedząc w swoich pałacach . Niechby to tak sobie poszło , jak się zaczęło . Bez udziału Polaków .Polacy powinni sobie w tym czasie odpoczywać w domach i cieszyć się rodziną i przyjaciółmi . Poczytać, posłuchać np. nczas .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.