Sąd czeka nas wszystkich – polityków, gwiazdy, nawet biskupów

Zobacz

Śmierć, Sąd Boży, Niebo albo Piekło tych trzech rzeczy możemy być pewni, choć niektórzy wydają się przymykać na te prawdy oczy. Każdy człowiek będzie musiał stanąć przed Bogiem i odpowiedzieć za swoje czyny.

Bóg stworzył nas jako istoty wolne i jako takie mamy dążyć do przestrzegania boskich praw z wolnego wyboru. Osiągnięciem naszego celu ma być uwieńczenie naszej wolnej determinacji, która tylko w ten sposób będzie miała charakter zasługi.
Na sądzie szczegółowym nasze życie zostanie porównane z życiem Chrystusa, który przyszedł na świat, abyśmy upodobnili się do niego i dzięki temu doznali zbawienia. Wszystko zostanie poddane osądowi, każdy nasz czy, myśl, słowo, gest, zachowanie. Zobaczymy wyraźnie dzieło naszego życia i ujawni się, czyje podobieństwo było nam bliskie: Chrystusa czy szatana.
„I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach”.
Marek Miśko i Paweł Lisicki

Komentuj (0)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Promuj!
Więcej (5)

Zandberg chce LOCKDOWNU i atakuje Konfederację!

Artur Dziambor OSTRO odpowiada!


Program Hołowni, Lewicy i PO jest niezmienny od 150 lat

To program międzynarodówki!


Kryzys gospodarczy w USA i początek kadencji Bidena

Dr Mira Modelska-Creech


Lekarze sprzedali się koncernom?

Naukowcy potwierdzają: AMANTADYNA działa!


Pierwsze zgony. To było do przewidzenia?

Dlaczego nikt nie bije na alarm?


Inne

Ostatnio poruszane tematy