Chcą, żebyśmy nie myśleli – dr Magdalena Ziętek-Wielomska


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

4 komentarze

 1. „Chcą”? To już jest faktem. Wystarczy poczytać komentarze pod niektórymi wiadomosciami, gdzie często wylewa się ten „intelekt” „nieuformowanych mas”.

 2. Większość populacji to idioci, gdyby tak nie było nie dawali byśmy rządzić sobą garstce cwaniaków

 3. .. aby jednostka NIE MOGŁA SKUTECZNIE decydować o sobie „neotalmudyści kabałowi inaczej marksiści zastosowali „marsz przez instytucje.. z kradzieżą”..
  .. i tu bliżej mi DO GENIUSZA KARONIA oraz wręcz RAZI mnie i to nie po raz pierwszy NAIWNOŚĆ Lub CELOWOŚĆ wypowiadającej się..
  .. wygląda to na WOJNĘ środowiska wypowiadającej się Z GENIUSZOWSKIM ODSŁONIĘCIEM KARONIA „marszu przez instytucje z kradzieżą marksistów”.

 4. .. aby jednostka NIE MOGŁA SKUTECZNIE decydować o sobie „neotalmudyści kabałowi inaczej marksiści” zastosowali „marsz przez instytucje.. z kradzieżą”..
  .. i tu bliżej mi DO GENIUSZU KARONIA oraz wręcz RAZI mnie i to nie po raz pierwszy NAIWNOŚĆ Lub CELOWOŚĆ wypowiadającej się..
  .. wygląda to na WOJNĘ środowiska wypowiadającej się Z GENIUSZOWSKIM ODSŁONIĘCIEM przez KARONIA „marszu przez instytucje z kradzieżą marksistów-neotalmudystów kabałowych-rasistów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.