Minister cyfryzacji: Za 2 tygodnie będzie gotowa…


Marek Zagórski


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

12 komentarzy

  1. nie chcę tej rejestracji jakie mam kontakty z innymi, nie poddam się , nie podoba mi się to, nie będę chorować, bo jestem odporna dzięki swobodnemu i zdrowemu trybowi życia (bez szczepienia, bez leczenia pigułkami farmaceutycznymi, bez 5G). PRECZ z nową technologią i zmianą świata wg. Billa Gates’a

 1. Glosujcie dalej na socjalistow banda czworga Pis , Po , Psl , lewica komuniści od okraglego stolu !

  1. Dlaczego w USA nikt nie kontroluje ludzi… tez jest coronavirus!! Rodacy, obudzcie sie i na komunistyczna Warszawe!!!

   1. o czym te pir…..lenie, a o projekcie PRISM to słyszało ???, już od dawna usa wszystkich inwigiluje więc o czym te pitolenie.

 2. Pan wicezarządca resortu zaczął od zwykłych totalniackich bolszewickich formuł. Trudno słuchać !!! Oby jego ciekawość jak najszybciej była przedmiotem pracy Sądu. A 5G niech będzie wisienką na torcie cyfryzatorów Polski i świata.

 3. Obserwowałam jego nos ….Pinokio się chowa ….Kraj dyplomatycznych kłamczuchów ,którzy wymyślil sobie pLandemię aby nas zniszczyć

 4. Zapomniałam dodać ,że bardzo trudno słucha się pana ministra te powtórzenia ,eeeeeeee,yyyyyyy,ooooooooooo ,kilkukrotne powtórzenia wyrazów ,jąkanie się …matko kochana ,gdzie ten pan minister uczył się mówić .Jego polonista zapada się pod ziemię ze wstydu.

 5. Denerwujący jest facet, który mówi w tym filmie. Słychać tylko Chmmmmm, yyyyyy, eeee

 6. wyrzucimy do wc wasze telefony komórkowe i będziecie mogli sobie ingiwilować…to co spłynęło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.