Krzysztof Karoń


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

36 komentarzy

 1. Odgórnie zaplanowany „program rekonstrukcji” – to główny problem rozwiązań Pana Karonia. On chce wszystko łatwić odgórnie, czyli marksizm zastąpić inną wersją zamordyzmu, no ale ładnie to nazywa „program rekonstrukcji zdemoralizowanego….” – Terminologia jak najbardziej marksistowska.

 2. Mądrych zawsze warto wysłuchać do końca i zrobiłam to z przyjemnością . Facet ma wiedzę i robi z niej pożytek .

  1. Niby jaki pozytek? Zaden program jeszcze niczego nie zalatwil. Gosc jest slaby i niedouczony w wielu watkach a jego „wiedza” bezuzyteczna

  2. Pożytek ? np uświadamia takich jak Pan .
   Nazywanie p Karonia we wcześniejszym komentarzu głupcem świadczy o Panu i Pańskiej wiedzy .

 3. To co politycy obiecywali aby wygrać wybory a potem to dawali czyli prawa człowieka,zasiłki,mieszkania socjalne itd.jest obecnie nie do odebrania tak jak też nikt nie jest w stanie naprawić całego zła z którym mamy do czynienia.Tych biednych i tych pasożytujących na systemie jest o wiele więcej niż tych uczciwych.
  To wszystko trzeba zacząć od nowa a zakończyć może to tylko przepraszam że zabrzmi to okrutnie kataklizm albo wojna bo po czymś takim ludzie będą szanowali tych co mają szanować i ganić tych którzy na to zasługują.Obecnie nikt nikogo się nie boi i mamy bezprawie które jest w sprzeczności z człowieczeństwem.

 4. Demaskowanie marksizmu kulturowego i gospodarczego jest bardzo potrzebne. Król jest nagi i trzeba zmusić ludzi, aby to dostrzegli. Tu nie tylko chodzi o dostarczenie ludziom powodu, aby nie kradli, ale także aby nie kłamali, a zwłaszcza nie okłamywali samych siebie. Z pozoru proste – stosować dekalog. Proste pod warunkiem, że przywrócimy właściwą rangę zdobyczom cywilizacji chrześcijańskiej. Katolicka Nauka Społeczna jest dobrym przyczynkiem ku temu. Spieszmy się zatem, bo nośnik KNS jest demontowany właśnie przez marksizm kulturowy.

 5. Każda epoka dysponuje lumpenproletariatem. Każda z tego powodu kończyła się wojną. Problem polega na tym, by właściwie ocenić, czy kończy się epoka, czy cywilizacja. Od właściwej oceny poznamy skalę kataklizmu

 6. niech Pan to powie młodym pedrylom i głodnym kasy lemingom – w erze konsumowania urojeń i antywartości – to zadanie można przeprowadzić tylko za pomocą terroru

 7. Ciekawe jak pan sobie wyobraża tę rekonstrukcję społeczeństwa, składającego się z żywych trupów, gdzie co drugi Polak będzie miał raka mózgu, raka wątroby albo nerek albo trzustki, paraliż, autyzm, padaczkę, cukrzycę z powikłaniami, Alzheimera w wieku 30 lat.
  Kto wtedy w ogóle będzie chciał i będzie mógł pana słuchać?
  To już się zaczyna dziać z Polakami na masową skalę.
  To wynik szczepień przymusowych nową bronią biologiczną. Ale to dopiero początek, bo ulepszają te „szczepionki” i rozszerzają zakres.
  Trudno to panu zrozumieć? Niech pan napisze, czego pan nie rozumie, to postaram się to panu wytłumaczyć.
  Przedwczoraj zaszczepili 700 osób w fabryce Morliny szczepionką MMR, najgroźniejszą z obecnie podawanych Polakom.
  To informacja prawie jak z czasów okupacji hitlerowskiej, o rozstrzelaniu przez oddział SS grupy Polaków w Wawrze pod Warszawą.
  To już są żywe trupy. Każdy już nosi w sobie odroczony wyrok śmierci.
  Teraz to potrzebny jest pilnie nie program rekonstrukcji zdemoralizowanego społeczeństwa, ale program ratowania życia Polaków, organizowania samoobrony, protestów, ostrzegania ludzi, masowego oporu i odmowy szczepień.
  Wszystkie spośród 44 szczepionek w Polsce to trucizny, są badania niezależnych naukowców włoskich.
  Jeśli pan nie podejmie tematu w jakikolwiek sposób, to wystawi pan sobie świadectwo.
  Aspiruje pan do roli polskiego intelektualisty rekonstuującego społeczeństwo. To chyba do czegoś zobowiązuje.

 8. Zdecydowanie potrzebny, tylko jak zdemoralizowana władza ma coś takiego przygotować, nie swoim przecież do głosu dojść nie dadzą.

  1. Niech Karoń pisze te programy, to jest potrzebne. Ale może trochę później, albo chociaż równolegle.
   Kwestia priorytetów. Konieczność chwili jest taka, że trzeba ratować ludzi przed otruciem.

  2. Powiem po karoniowemu.
   Sposób w jaki Pan formułuje swoje myśli niestety pokazuje już Pańskie zatrucie.
   I ja to ze szczerego serca mówię.

 9. Ja bym poprosił o lepsze wytłumaczenie dlaczego gra na giełdzie jest kradzieżą. Dlatego, że ktoś zdobywa pieniądze nie wytwarzając dóbr? To dlatego że ktoś inny na giełdzie oddaje pieniądze nie otrzymując dóbr w zamian. Wymiana odbywa się między ludźmi, którzy się na takie zasady godzą. Podobnie jak z grami hazardowymi. To możenie jest szlachetne ale gdzie tu kradzież?

 10. „dlaczego gra na giełdzie jest kradzieżą?” Pieniądze na giełdzie są inwestowane dla zysku, i „gra na giełdzie” popierają te korporacje które są najefektowniejsze w uzyskiwaniu zysku. A zysk (w warunkach dzisiejszego rynku prazy) prowadzi do okradania pracujących. Stąd „grając” okradasz innych.

 11. Śmieszą mnie te ideologizmy i nazewnictwo.Dopóki,skala ludności żyjącej w ciemnogrodzie światowym,wynosić będzie ponad 50% to nie liczymy na to,ze koncepcja istniejącego burdelizmu światowego,zostanie zniszczona.Tej obecnej cywilizacji nie pomoże żadna wojna,żadne wielkie bum.Przyjdą nowi,którzy będą chcieli „dobrze”,ale z drugiej strony nadal będą ci,którym te „dobrze” będzie wadzić.Dopoki wszyscy nie będziemy jednością,to nadal będziemy się deptać w kapitalistycznym błocie,gdzie większość chce władać i narzucać swoje „dobro”
  Żyjemy w bałaganie,w którym nie ma recepty na WSPÓLNY WOLNY ŚWIAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.