1 Response

 1. Robert Grzeszczyk pisze:

  W 2014 nie bylo kwestii prywatyzacji LP. Jedyny raz zdarzyło się to w okresie rządów AWS, a projekt autorski przygotowal ówczesny minister Szyszko.
  W 2014 roku miała miejsce kontrybucja nałożona na finanse LP przez Rostowskiego.
  Przenoszenie kompetencji państw narodowych na biurokrację UE to trwły element tworzenia federacji europejskiej. Polskie polikliki powstałe po magdalence są aktywne w tych dzialaniach.
  Był polska firma pn PAGED ktora miala markę „LP” znana na swiecie, ktora zajmowala sie sprzedaża drewna na rynkach swiatowych bez niemieckiego pośrednictwa. Zostalo to zniszczone w wyniku magdalenkowej agresji zwanej transformacją.
  Polska i suweren już jest pozbawieni 50% zasbów leśnych i uczyniły to wewnętrzne legislacja wszystkich poliklik powstalych po 1989. Również Szyszko i pozostałych ministrów środowiska.
  Lasy Państwowe nie sa własnością ludzi. To istota, ktora jest pilnowana w IIIRP, by społeczenstwo nie miało wpływu na stan majątku państwa.
  Są badania na temat rozszerzania się populacji wilka.
  Siedem kroków eskalacji … o rozszerzaniu włąsnego terytorium przez wilka – https://www.thewestonforum.com/seven-steps-to-escalation-a-scientist-warns-wolves-kill-people/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *