Media obiegła smutna wiadomość o śmierci byłego ministra środowiska, prof. Jana Szyszko.

Profesor Jan Szyszko 1944-2019


Problem z kornikiem drukarzem rozpoczął się w 2012 roku, kiedy leśnikom ograniczono możliwość cięć sanitarnych w Puszczy Białowieskiej, ale już w 2008 r. GDOŚ zablokował wycinkę kilkudziesięciu zainfekowanych drzew w rezerwacie Szafera.
Jak dobrze gospodarować lasem, jeżeli z każdego działania leśników, ministerstwo środowiska musi się tłumaczyć eko-aktywistom? Dlaczego organizacje, które mimo braku fachowej wiedzy i kierunkowego wykształcenia, same nazwały siebie „ekologicznymi” nieustannie łamią prawo? Jak to możliwe, że organy państwa ulegają ich presji? Niemcy radzą sobie znacznie lepiej, potrafiąc zrobić porządek ze swoimi „ekologami”. W Polsce zaś, eko-aktywiści szkodzą naturze na co dzień. Puszcza Białowieska również została zniszczona właśnie wtedy, kiedy wycinka zainfekowanych drzew została wstrzymana. Jednak jak przekonuje prof. Szyszko Puszcza wciąż jest do uratowania.


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

Jeden komentarz

  1. nASZ RODAK – WYBITNIE SZLACHETNY , CENIONY AUTORYTET W SWEJ DZIEDZINIE NA CAŁYM ŚWIECIE ZOSTAŁ ZADRĘCZONY AŻ DO TRAUMY SERCA, PO KALUMNIACH ZDRAD I POMÓWIEŃ I OŚMIESZANIA PRZEZ LEWACTWO TOTALITARNE…a PiS nie zrobił NIC by obronić go przed wyrzuceniem ze stanowiska.
    Czyny PiS ZŁE. TAka PRAWDA o dwóch TWARZACH LEWICOWEGO pIs. PAN PROF. SZYSZKO BYŁ 100 % katolikiem …a takich w PiS SIĘ W Y C I N A bo tak chcą żydzi.
    Przykre …. Swój swojego zawsze popiera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *