Stanisław Michalkiewicz


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

9 komentarzy

 1. ..Polacy są wg Żydów winni holokaustu ponieważ Żydzi-chazarscy mają apetyt na utworzenie neochazarii w EuroAzji na bazie Polski zamienianej w polin i mocarstwa atomowego-Kazachstanu skąd się wywodzą nie semiccy chazarowie, którzy do swoich migrujących rabunków globalnych przyjęli pozornie judaizm zatruwajac go rasistiwskim talmudem..polska idea wspólpracy narodòw w MIĘDZYMORZU STANĘŁA IM POD PRĄD i jako niebezpieczną musza ją załamać-zniszczyć- zamiar ten mogą zrealizować tylko przez pozorne ułożenie się z Niemcami i Rosją i Ukrainą przeciwko Polsce i wywołanie wojen tak jak to zrobili aby utworzyć Israel dla syjonistów..
  ..mając już dużo islamskich banitów w Europie oraz banderowcòw w Polsce – przyśpieszają wydarzenia aby ponownymi ZABORAMI zlikwidować grożaca im Polskę i zamienić ją w polin..

 2. No cóż, warto takze poczytać żydowskie komentarze na temat Polaków.
  Naród wybrany ukazuje swoją „miłość” do Polski.

  Polaku naucz się wreszcie, że to do nich należy światowa władza, że to Polacy są gorszymi oprawcami od Niemców, którzy zabili najwięcej żydów. To Polacy powinni oddać im 65 miliardów dolarów, to tylko Polacy nie mają prawa do wojennych odszkodowań, to Polacy są winni za wszystko….

  Jak stanowczo na to nie zareagujesz i nie usuniesz ich z życia publicznego i medialnego w Polsce to za kilka dekad, cały świat będzie uczył się o polskich obozach koncentracyjnych, że to Polska wywołała drugą wojnę światową itd.

  Tak jak dziś uczą Ciebie, że naród wybrany był w niewoli egipskiej i biedny faraon był największym antysemitą i ich ciemiezycielem.
  Sami do Egiptu przyszli i sami go okradli i zniszczyli, oczywiście w imię ich boga jahwe.
  Przyczynili się do zniszczenia wysoko rozwiniętej cywilizacji egipskiej.

  1. Można też poczytać komentarze wiecznie uciśnionych Polaków, którzy od tak przypadkiem zieją nienawiścią wręcz bez granic i ten Jezus narodów, ta biedna Polska, biedny wiecznie szkalowany przez tych złych, jakże niedobrych żydów, a Polacy tacy wspaniali nigdy nikomu nie zrobili krzywdy wiecznie poszykowani i cały świat ich nienawidzi, nikt nie wie czemu, przecież to same białe niewinne baranki jak tak można, cóż za straszna niewdzięczność i ci żydzi tacy źli i niewdzięczni prawda, straszne i jakże dramatyczne.

  2. Maxymilian Lavey. Drogi Panie, to Pana wypowiedź właśnie jak najdobitniej świadczy o antypoloniźmie. Jest po prostu wstrętna i nie będę z nią polemizować. Gardzę takimi jak Pan i tyle.

 3. Dziękuję za poszerzenie wiedzy i wyjaśnienie co się dzieje i dlaczego tak się dzieje. Obyśmy niedługo nie śpiewali … kiedy Polska była Polską……, bo na to się zanosi.

 4. Panie Stanisławie Michalkiewicz chylę czoła przed pana wiedzą,ale do tego dziegciu który gorzko wylewa się z pana ust powinno być coś pozytywnego na temat naszego ukochanego kraju.Słuchając dłużej zaczynam wpadać w depresję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.