Wojciech Sumliński

https://www.youtube.com/watch?v=2DrgBzIcWIU


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

5 komentarzy

 1. Jest mi wstyd za warszawiaków, łodzian,mieszkańców Lublina itp. Ogólnie Polacy stracili poczucie wartości, moralność zerowa, a nawet poniżej zera. Wstyd, żenada, wypranie mózgów. Zwyciężyła propaganda strachu przed UE, propaganda proniemiecka, czarny pijar i bezczelność przekrętasów. Jestem warszawianką od pokoleń i nie mogę pogodzić się z tym wynikiem wyborczym.

  1. Całkowicie się zgadzam. Nic dodać nic ująć. Żenada i wstyd dla rodowitych warszawiaków.
   Bardzo Pani dziękuję za to stanowisko.

   1. Ja dziękuję za poparcie. Jeszcze mogę dodać, że wynik wyborczy pokazuje ile w dużych miastach jest ubeków i ich rodzin, poza oczywiście urzednikami w Ratuszach i Spółkach przyległych.

 2. Jaki z tego wniosek? Przekret kontrolowany przez PIS i jego mocodawcow. WOLNOSC ma swoja cene. Jak dlugo trwa ta SCIEMA ? Mamienie Polakow – Drwina. Djaczego?

 3. Zastanawiacie się nad powodem porażki PIS w wyborach samorządowych. Czy wy nie macie dostępu do Internetu? Czy Wy siedzicie zamknięci w swoich konklawach?
  Wśród moich znajomych na fb dosłownie 90% deklarowało że zagłosują przeciwko PIS. Tym ludziom przeszkadza przede wszystkim rozdawanie 500+ matkom, które wolą rodzić niż pracować. Tym ludziom przeszkadza że muszą pracować na kogoś. Nie znają skali tych wydatków na socjal i Rydzyka. Gdyby nie wątpliwości tych materii to właściwie nie mieli by się do czego przyczepić. Obawiam się że bez kompromisu stanowisko przeciw PIS będzie narastać. Wyborcom nie przeszkadza że poprzedni system kradł i sprzedawał kraj, bo PO zwykłą słowną propagandą stawiają Kaczyńskiego w szeregu z innymi bandziorami.
  Szkoda że masowe media traktują wyborców jak jeleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.