Krzysztof Karoń

https://www.youtube.com/watch?v=5EVEuUXtz0s


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

5 komentarzy

  1. .. wszystko super, super, super.. zgoda z „39” ..rzecz moim zdaniem w uproszczeniu jest w tym, że rabująca i migrująca globalnie plemienna „cywilizacja” TALMUDYCZNA (plemienia żmijowego jak ją nazwał Pan Jezus z Nazaretu, a w istocie gadzin-reptylian z DOSŁOWNIE Z INNYCH PLANET w szatach LUDZI coraz szerzej zarażających geny ludzi..) nie w „39”ale JUŻWCZEŚNIEJ barbarzyństwem talmudystów w synonimach lenina-stalina-hitlera i następców założyła nam JURYSDYKCJĘ TALMUDYCZNĄ obsadzając na stanowiskach Przywódców, Kierowników.. reptylian w szatach ludzi.
    Nasza nadzieja jest w naszej Katolickiej wierze Pewnej, że spadające na nas talmudyczne młoty, sierpy, cyrkle z kielniami, gwiazdy z księżycami i LBGT na talmudycznym kowadle na, którym nas gojów ROZŁOŻYLI-KRZYŻUJĄ, pazernych wyznawców złotego cielca tak się ze sobą ZAPLĄTAJĄ, że zniszczą siebie nawzajem razem z kowadłem,..oczywiście w naszej mobilizującej się SYSTEMATYCZNIE W POSTĘPIE GEOMETRYCZNY NARASTAJĄCEJ Wytrwałości ORGANIZACYJNEJ.. której nam brakuje – więc trzeba ją WZMOCNIĆ i każdy niech się dokłada na ile może..

  2. Zgoda, że elektorat PIS-u przejęła koalicja prochazarska-polin-ukraj-krym, a jej zamiar STAŁ SIĘ CZYTELNY tj. posługując się 447USA-talmud-chazar przesunąć odszkodowania wojenne należne Polsce od Niemiec do Izraela i nimi przejąć terytorium Polski, zdepopulować gojów wojnami chemtrails-pryskaniem, LBGT.. i utworzyć w środkowej EuroAzji neochazarię ukraj-polin wg wzoru utworzenia talmudycznego państewka Izrael w semickiej Palestynie zaludnianej nie semickimi plemionami chazarskimi z dawnej cepowni tj. CCCP z równoległą depopulacją Semitów-Palestyńczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.