O najnowszej historii Polski 1939-1989. Szkice i artykuły

Leszek Żebrowski

https://www.youtube.com/watch?v=nx_nxuxrOi4

1 Response

 1. Mieczysław S.Kazimierzak pisze:

  Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ, bo jak się okazuje ŁACIŃSKA może być pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI, czyli ŻYDOWSKIEJ?!
  W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje wojny sprawiedliwe dla obrony DEMOKRACJI?!
  Śmiercionośna rakieta i wybuch granatu w KG POLICJI to podziękowanie Ukrainy za udzielaną przez Polskę pomoc. Polska po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?! ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni z EKONOMIĄ ŻYDOWSKĄ?!
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ Song Hongbing opisał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać.
  Nie o ZEMSTĘ, lecz PAMIĘĆ chodzi. Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKA, a dalej działalność BATALIONU NACHTIGALL. Dziś Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ REWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ po ŻYDOBOLSZEWIŹMIE, który przejął w działaniu rosyjski rasizm doświadczamy ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem i jak miecz Demoklesa wisi wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Na tle globalnego konfliktu USA-Chiny walczą za sobą, a Polska jest płatnikiem tego militarnego konfliktu. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA. ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *