Krzysztof Karoń i Stanisław Michalkiewicz. Rozmowa z Witoldem Gadowskim w Polskim Radiu 1


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

17 komentarzy

 1. dobra rozmowa, a ja jeszcze odbiegając nieco od tematu/ ciekaw jestem ilu szmalcowników było z pochodzenia Żydami?

 2. Już myślałem, że p. Karoń zaczął komentować bieżącą politykę, ale na szczęście powiązał to co się aktualnie dzieje z teorią dyskursu Habermasa.

 3. Zyjemy w Terazniejszosci gadamy o przeszlosci To sie nie trzyma kupy.Rozwiazuje sie zagadki dla nich takimi dyskusjami oni tego nie robia jestescie Jak Recel ich problemow To takie oczywiste.walka z Cieniem sie Go widzi ale nie mozna Go zlapoc.

  1. powiedz to żydom , raczej nie będą chcieli słuchać. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość to jedna całość o nazwie rzeczywistość, żeby ją ogarniać trzeba wiedzieć o każdym po trochę, a nie odcinać się od jakiegoś aspektu i udawać że nie istnieje.Potem się budzimy z ręką w nocniku z roszczeniami żydowskimi i robimy wielkie oczy. To takie oczywiste 🙂

 4. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to najczęściej chodzi o pieniądze ,a ponieważ do pieniędzy trzeba dwojga , tzn . że były prowadzone rozmowy w których poufnie coś obiecano środowiskom żydowskim , że będą mogli otrzymać reparacje od Polski , jeżeli udowodnią Polakom że mordowali żydów a nie Niemcy . Takie rozmowy prowadził oczywiście pan Tusk i politycy Platformy Obywatelskiej . Dlatego też pojawił się temat Jedwabnem , w którym mimo braku bezspornych dowodów i w oparach absurdu wykreowano tezę że Polacy mordowali Żydów , i stąd jest taka wrzawa .

 5. Te bezzasadne roszczenia są sprowokowane i mają na celu odwrócenie uwagi od utrwalającego się poglądu , że działania żydów amerykańskich w okresie wojny były świadomym strzyżeniem drzewa genealogicznego niemieckimi nożycami wojny przekutymi w wydajny finansowo ..Przemysł Holokaust”.

 6. O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy chodzi,bo jest EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,a którą nazwał CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALONOŚCI?!
  Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA,stąd KULT HOLOCAUSTU i nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU.Wynika to z ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI. Narzędziem okazuje się być właśnie KULT HOLOCAUSTU mający na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  ANTYPOLONIZM czyje to dziecko ?!
  Wpisuje się on w proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Wojnę tą z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać opisał Song Hongbing.

 7. Wypowiedż premiera Izraela dobitnie wskazuje czym jest Polska dla Izraela,do takiej sytuacji doprowadzili ludzie pokroju Lewandowskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.