Nasza historia fenomenalnie służy do regulowania uczuć… „polskiego bydła”

Zobacz

Tomasz Gryguć

Komentuj (5)

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nbd
2 lat temu

Gryguć w 35 sek. : „prawicowy klub poszukiwania sprzeczności ” – no Tomek, Gryguciu jeden wreszcie zaczynasz się odsłaniać z …michnikowszczyną , podaj dalej coś nowego – to michnikowszczyzna i kołakowszczyna mieli „klub krzywego koła” i ” klub poszukiwania sprzeczności ” ! 2) on „zmienia całkowicie stosunek do Jaruzelskiego „-… Czytaj więcej »

margreth
Reply to  Nbd
2 lat temu

odp.do pana Nbd 1. Takich jak ty „DZIALACZY” zagorzalych SZKODNIKOW nigdy nie inaczej jak tylko na szkode Polski KRK Ojczyzny i samych Polakow nieustajacych opluwaczy podjudzaczy i podrzegaczy w szerzeniu DEZINFORMACJI poprzez obrzucanie tych najlepszych z najlepszych i zasluzonych swoim wlasnym lajnem,nie tylko po to, zeby odkleilo sie od reki… Czytaj więcej »

Nbd
Reply to  margreth
1 rok temu

No proszę znalazła się chętna do rozstrzelania mnie i wykastrowania. Ciekawe czego chciałaby dokonać pierwej. Wiesz jak trzymać karabin ? A co do kastrowania – czy jesteś dobrze wyszkolonym weterynarzem, bo nie chciałbym niepotrzebnych innych uszkodzeń i skaleczeń. Potem życzę sobie dobrego zeszycia moszny. No to co, Grygucia, dawnego pracownika… Czytaj więcej »

margreth
2 lat temu

BOG ZAPLAC !

margreth
2 lat temu

Nie znam sie zabardzo na sprawach Polski, tyle tylko co z niektorych komentarzy, ktore sobie zapamietalam pod filmikiem u Pana Nikt czyli Tomsza Gryguc co juz naprawde nalezy do rzadkosci szczegolnie na zgnilym zachodzie … https://youtu.be/mIcR2Y21Axc w 21:13 minucie + 22:15 NAPRAWDE POLECAM I NICZ WAM TO BOG WYNAGRODZI !… Czytaj więcej »

Promuj!
Więcej (5)

Dziadkowie a dzieci i wnuki

Jacek Pulikowski


Dlaczego w Hiszpanii usunięto ogromny krzyż sprzed kościoła?

Małgorzata Wołczyk o niespodziewanej zimie w Hiszpanii oraz braku turystów w tym kraju. Hiszpania mocno odczuwa kryzys ekonomiczny.


Medyczny eksperyment czy cud nauki?

Dwa bieguny: Dr Zbigniew Hałat vs dr Michał Sutkowski


Stracą pracę, jeżeli tego nie zrobią?

Nauczyciele żyją w strachu!


Mafia WYBRAŁA papieża?

Paweł Chmielewski: Działali NIELEGALNIE, wbrew prawu kościelnemu


Inne

Ostatnio poruszane tematy