Należy uważać na Jakubiaka

Leszek Żebrowski o Chanuce, prezydencie Dudzie i Basi Poleszuk!

https://www.youtube.com/watch?v=5qs9uaI8lHY

2 komentarze

 1. M.S.Kazimierzak pisze:

  O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy i Polski chodzi?!
  Z „Przedwczesnego Świtu” : „W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.”
  W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.
  Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
  Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Jak w każdej wojnie,to i o pieniądz trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!
  Doświadczenie jakie wyniosłem w wyniku tragicznej śmierci mojego brata Janusza pokazało jak w aktualnych,wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 2. Trendonim pisze:

  Z najwyższym szacunkiem dla Leszka Żebrowskiego, ale jego poglądy stają się zagrożoniem dla istoty dobrej zmiany. Z jednej strony krytykuje on PiS za uzurpowanie sobie praw do mediów publicznych (oczywiście podzielam je), a z drugiej ogranicza jakiekolwiek formy zjednoczenia środowisk konserwatywnych. Nie można krytykować przejawów totalitaryzmu, będąc samemu totalirnym. Kto panu dał prawo wyrokować kto jest patriotą, a kto nie? I nie mówimy tu o nomenklaturze wszej maści, ale o ludziach nie uwikłanych. Bo teraz poważnie zastanawiam się, czy pańskie działania, panie Leszku nie mają służyć szkodzie Rzeczypospolitej niż jej rzeczywistej odbudowie w dobrej zmianie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *