Grzegorz Braun – zarząd powierniczy już tu się materializuje. Podsumowaniem tego kwartału – pierwszego kwartału 2018 roku – jest zupełnie chyba dla nikogo nie budząca wątpliwości rola tak zwanego centrum POLIN. Trzeba naprawdę bardzo dużo wysiłków wkładać w zamykanie oczu, żeby nie widzieć, że to jest jednostka eksterytorialna, że to nie jest już terytorium państwa polskiego, że tam dzieją się rzeczy, które nie mają nic wspólnego z polską racją stanu i są jawnym atakiem na naród polski, na polską majętność i polskie dobre imię.

To jest infrastrukturalna faza instalacji cudzej suwerenności na naszym terytorium, a w ostatnich dniach towarzyszyły prezydentowi Riwlinowi w czasie tak zwanego Marszu Żywych w Oświęcimiu nie byle jakie persony, co jest bezprecedensowe: szefowie wszystkich służb państwa położonego w Palestynie

Dla PCh24.pl


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

2 komentarze

  1. Na portalu Polish Club Online od kilku dni prowadzona jest ankieta na temat: „Czy polityka zagraniczna Polski jest prowadzona w interesie narodowym?”. Na dzisiaj 93% odpowiedziało, że NIE!

  2. Muzeum Getta Warszawskiego – Uzgodnione przez …Spiewaka (żydokomuszek ) z Glińskim , też występującym w mycce. Czy na stanowisko dyrektora wyznaczą tam znów jakiegoś polako_żercę ? Engelking, Hartmana, Michnika, Cywińskiego, Schnepfa ,Grossa , Grabowskiego? I znów za ciężkie miliony POLAKÓW będzie to – niczym „polin” exterytorialną placówka opluwania Polaków za….Polskie ZŁotówki ?

    http://dzieje.pl/aktualnosci/powolano-muzeum-getta-warszawskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.