Ludmiła Kozłowska z zakazem wjazdu na terytorium UE

Witold Gadowski – Ludmiła Kozłowska to pochodząca z Ukrainy prezes fundacji Otwarty Dialog. O tym, czy zakaz jest uzasadniony, mówili Balli Marzec oraz Marcin Wyrwał.

7 komentarzy

 1. www pisze:

  Szczerze mówiąc nie lubię takich dyskusji. Przerywają sobie w pół zdania. Niech pan nie zaprasza jednocześnie takich ludzi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać normalnie. To jest irytujące.

 2. Dośc ciemnoty !!! pisze:

  Jak można oczekiwać RZETELNOŚCI od GADowskiego? To tak, jakby nagle Michalkiewicz pokochał Żydów. To niemożliwe. Ludzie, którzy mają w pogardzie dobro i prawdę nie są z natury zdolni do rzetelności

 3. www pisze:

  Przesadzasz. Akurat Gadowski i Michalkiewicz są wystarczająco rzetelni w porównaniu całą resztą.

 4. Dośc ciemnoty !!! pisze:

  W porównaniu np z Urbanem czy Rydzykiem… Rzeczywiście. Są wręcz krystaliczni. Hehehe

 5. Nbd pisze:

  a „dość ciemnoty ” uważa siebie zapewne za brylant najwyższej próby? Jest niestety upaprany w łajnie inwektyw.Zgoda Urban to komunistyczna kanalia ale widać CIEMNY ATEISTO, że nienawidzisz Polaków, Kościoła. Ksiądz Rydzyk jest ci kościa w gardle ? To widać , słychać i czuć. Ale ten ksiądz stworzył media dające odpór lewactwu i dlatego go nienawidzisz boś jest lewakiem, a nie żadnym patriotą. Czy w kraju , gdzie jest 2 posłów z mniejszości niemieckiej ma być 80% mediów w łapach córek i SSynów NarodowychMordercówNiemieckich ? Czy w kraju, gdzie jest podobno tylko 20 tys Zydów -moga mieć oni swoją AGORĘ wszechwładna przez lata a Katolicy, którzy SĄ U SIEBIE od tysięcy lat i jest>50 % w Polsce nie mogą istnieć Media KAtolickie ? Chyba cos ci się w tej starej głupiej główce popyrtało .

 6. Dość ciemnoty !!! pisze:

  Po co kłamiesz gnoju? Tatuś i dziadziuś z SB tego nauczyli? Takim jak ty Patrioci strzelali w łeb. Wiesz co to PRAWDA? Obyś się „katoliku” z piekła rodem w piekle za to smażył.
  Rydzyk jest takim katolikiem, jak ty prawdomówny SBcki sodomito

 7. Jan Kawiński pisze:

  Onet ma to do siebie, że jego dziennikarze z lubością mieszają w polskim kociołku i cieszą się, gdy zabulgocze. Gdy słyszę, onet od razu kasuję wszystko, o czym mówi, czy pisze jego dziennikarz. Szkoda czasu, żadnych poważnych argumentów, dużo mieszania chochlą. Panie Gadowski, popraw się pan. Nic z onetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *