Wybory na prezydenta Polski już lada chwila. Komitety wyborcze dwoją się i troją, żeby to właśnie ich kandydat piastował urząd prezydenta. Zamieszanie na polskiej scenie politycznej zostało zauważone przez Stanisława Michalkiewicza i Rafała Otoka-Frąckiewicza, którzy stwierdzili, że czas najwyższy o tym porozmawiać.

Jaki powinien być kandydat Konfederacji na prezydenta Polski? Co dalej z Donaldem Tuskiem? Czy Stanisław Michalkiewicz jest doradcą Konfederacji?


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

Jeden komentarz

  1. Absolutnie nie młokos, (zawsze w kokonie zaborców).. potrzebny jest doświadczony, mądry, sprawny BYK Z ROGAMI PORZĄDKU
    .. co o tym myślicie ?
    Pan JAROSŁAW KACZYŃSKI może umiejętnie uporać się z uroszczeniami „złotego cielca” pozyskać KONFEDERACJĘ i przeakcentować fatalne koalicje z psl, ud i wszelkiej maści zaKODowanymi platformersami na współpracę w sprawach wspólnych z KONFEDERACJĄ.. i zamiast na PAD-a w kokonie zaborców, postawić na sprawnego w wiedzy, mowie i działaniu, doświadczonego, inteligentnego, ze swadą, luzem i poczuciem humoru, lubianego przez BARDZO DUŻY ELEKTORAT w tym ten dotychczas nie GŁOSUJĄCY, patriotyczny nie utożsamiający się z talmudystami kabałowymi i ich marzeniami o kastowym polinie z reinkarnacją, nie zakompleksiony i ze świadomością własnej wartości, nie pozwalający na uczynienie z Polaków niewolniczych gojów, pariasów, siutrów.. odważny waleczny BYK Z ROGAMI PORZĄDKU czyli NIEZALEŻNY PARTYJNIE STANISŁAW MICHALKIEWICZ.

    ..a jeżeli JK nie postawi na SM, to czy KONFEDERACJA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.