Komu bije (w) dzwon?

Zobacz

Czym różni się celebryta od autorytetu? Czy wśród patriotów mamy także celebrytów? A może pogoń za popularnością dyskwalifikuje człowieka z grona osób poważnych? Tylko czy o popularność jedynie chodzi?

Radosław Patlewicz i Maciej Maciak

Komentuj (4)

0 0 votes
Ocena z komentarzy
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nbd
2 lat temu

Panie Patlewicz -XII i XIII w – akcja osiedleńcza ale dlaczego jako historyk, nie wymienił pan spustoszeń , których na ziemiach polskich dokonali Mongołowie z Tatarami ? To wyludnienie nie nastąpiło w NIemieckich księstewkach, bo Mongołowie zakończyli swe rajdy pod Legnicą…..Polonizacja tych ziem ? – jaka polonizacja?- własnie przez napór… Czytaj więcej »

Nbd
2 lat temu

Panie Maciak – zadłużyć Polskę to zrobił Gierek – ledwo z tego wyszliśmy po ok. 40tu latach. Teraz jesteśmy zadłużeni – „dzięki” Balcerowiczowi i całej tej anty-polskiej kamaryli ok. 40 razy bardziej. Czy ten dług będziemy spłacać 1600 lat (40*40=1600, nie licząc lichwy od procentu składanego , no ale Maciak… Czytaj więcej »

Nbd
Reply to  Nbd
2 lat temu

No i proszę profesor Nowak z Patlewiczem i właśnie J.R. Nowak wymienia dokładnie tych WIELKOPOLAN, któych wymieniem powyżej
https://www.dlapolski.pl/poczet-patriotow-polskich

Nbd
2 lat temu

„Do dziś jednak nie przywróciliśmy prawdziwego znaczenia słowom: „spółdzielnia”, „spółdzielczość”, „spółdzielca”. Póki tego nie zrobimy, ze Stefczykiem się nie dogadamy. Pozostaniemy ogłuszeni wcześniej usłyszanym komunistycznym kłamstwem, świadomie już szczęśliwie odrzuconym, ale w podświadomości jeszcze nas blokującym. Koncepcja Stefczyka do nas nie trafi. Mijają lata, a otaczająca nas i przez nas… Czytaj więcej »

Promuj!
Więcej (5)

GRZEGORZ BRAUN zdobywa 9%!

Sukces czy porażka? Wybory były uczciwe?


Żądamy od piłkarzy by walczyli!

Jan Pietrzak, Piotr Lisiewicz


Pisarze wyklęci przez STALINA

Kto był na zakazanej liście?


Unia Europejska między wspólnotą a despotą

Prof. dr hab. Zbigniew Krysiak – prezes Instytutu Myśli Schumana


Kim była Eleonora Ziemięcka?

Pierwsza polska filozof.


Inne

Ostatnio poruszane tematy