1 Response

  1. Mieczysław S.Kazimierzak pisze:

    „W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WONY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.”
    ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni?! Ukraińska rakieta za polską pomoc dla Ukrainy?! Polska po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?!
    Nie o ZEMSTĘ, lecz PAMIĘĆ chodzi. Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKA, a dalej działalność BATALIONU NACHTIGALL. Dziś Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ REWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ po ŻYDOBOLSZEWIŹMIE, który przejął w działaniu rosyjski rasizm doświadczamy ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem i jak miecz Demoklesa wisi wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Aktualnie walczą ze sobą, a Polska jest płatnikiem w tej militarnej konfrontacji.
    Tragiczna śmierć mojego Brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA. ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu we Wrocławiu?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *