Stanisław Michalkiewicz


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

11 komentarzy

 1. Powiedział ZNAWCA.. Często bywasz na kurwidołku, że tak się na tym znasz? Mało, że stary i głupi, to do tego zboczony…

  1. Zmień adres, kałmuku. Wejdź na jakiś sputnnik.ru czy inny aganiok i będziesz szczęśliwy. Tam wolno dyszyt czeławiek! WON!

   1. Wydawać rozkazy możesz swoim kumplom z SS, UB, czy ONE farbowany „patrioto”

    1. Zmień adres, kałmuku. Wejdź na jakiś sputnnik.ru czy inny aganiok i będziesz szczęśliwy. Tam wolno dyszyt czeławiek! WON!

     1. Kałmuków szukaj komuchu w swojej rodzince. A WON możesz mówić do swojej rodzinki z NKWD, czy CZEKA..

     2. Zmień adres, kałmuku. Wejdź na jakiś sputnnik.ru czy inny aganiok i będziesz szczęśliwy. Tam wolno dyszyt czeławiek! WON!

     3. Rozkazywać możesz swoim braciom z NKWDowskiego pomiotu pseudopatrioto broniący przefarbowanych komuchów

     4. Zmień adres, kałmuku. Wejdź na jakiś sputnnik.ru czy inny aganiok i będziesz szczęśliwy. Tam wolno dyszyt czeławiek! WON!

     5. A ty nadal debilu jedno i to samo. SBcka rodzinka tego „nauczyła”?
      Jestem ODPORNY na takie zdradzieckie bydło, jak ty . Tak od ponad 40 lat. Masz tyle?

     6. hens

      Zmień adres, kałmuku. Wejdź na jakiś sputnnik.ru czy inny aganiok i będziesz szczęśliwy. Tam wolno dyszyt czeławiek! WON!

 2. Pytanie jest, dlaczego ktokolwiek miałby nam 'otwierać dom’? A własny już otworzył, czy może postawił tam Banderę na straży? „Do sejmowej komisji do spraw petycji wpłynął właśnie wniosek o zmianę ustawy o policji, dzięki czemu do służby mieliby zostać dopuszczeni cudzoziemcy, którzy nie posiadają polskiego obywatelstwa” – https://is.gd/clmXKr. To już nie jest 'otwarty dom’, SZEJM stawia się w roli gorliwego alfonsa na usługach centrali w TeleVivie*! Zresztą wysyła tam najlepsze oddziały specjalne z 'polskiej’ armii i WOT. W końcu to obrona terytorialna. Nazwa jest skonstruowana identycznie jak nazwa RDI. Chodzi przecież o 'dobre imię’! A że nie wiadomo czyje… no to się okaże we właściwym czasie. Co do WOTu to właśnie się okazuje. Mięsa armatniego w 'polsce’ jest dużo więcej niż w erzacu RP czyli w Izraelu, a sztamę zawarto tu, w myckach na głowach podczas żydowskich obrzędów religijnych – tiny.pl/g23f9. To wtedy pan Kara obwieścił w świątyni Rydzyka, że widzi Polskę w sojuszu izraelsko-saudyjskim. I słowo staje się ciałem! SZALOM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.