„Elgiebiete” jest importowane. To proletariat zastępczy rewolucjonistów

Jak to jest w Polsce z tą legendarną „dyskryminacją”? Czy podczas białostockiego marszu policja zachowała się właściwie? Dlaczego na marszach pojawiają się ambasadorowie innych państw? Jaki ewentualny interes ma obóz „Dobrej Zmiany” w podgrzewaniu emocji na tym właśnie tle?

Turystów „za łby” i pokazywać czym była bitwa pod Ossowem

Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz podejmą temat Bitwy Warszawskiej 1920 roku, ale także huraganowego ataku środowiska „Gazety Wyborczej” na rocznicę powstania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych.

Pod wpływem ustawy Wilczka Polska zmieniła się w wielkie targowisko

Stanisław Michalkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz przeniosą się wspomnieniami do roku 1988 i kryzysu gospodarczego. Jest to również historyczna data przejścia Polski z gospodarki niedoboru do gospodarki wolnorynkowej, za sprawą ministra przemysłu Mieczysława Wilczka.

„Z każdym rokiem szanuję Jurka Owsiaka coraz mniej”

Nastał trudny czas dla wyzwolonej młodzieży spod znaku „pacyfki”. Znowu będzie trzeba czekać rok na „najbrudniejszy” festiwal na świecie, czyli Pol’And’Rock. Festiwal, który z roku na rok zyskuje coraz większa rzesze fanów, a wszystko to za sprawą organizatora Jurka Owsiaka.

Kto ukradł rockowy bunt?

Cezary Krysztopa rozmawia z Krzysztofem Karnkowskim, GPC, Nowe Państwo, Fronda Lux, Mikołajem „Jaokiem” Januszem, pyta.pl i Rafałem Otoką-Frąckiewiczem, Pitu-Pitu.pl

Istotą faszyzmu jest przekonanie, że państwu wszystko wolno

W piątkowym bloku głosowań Sejm odrzucił wniosek o poszerzenie porządku obrad o pierwsze czytanie projektu ustawy autorstwa posła Kukiz’15 Tomasza Rzymkowskiego w sprawie słynnej na cały świat ustawy 447. Przeciwko było 234 posłów, za – 49, a 138 wstrzymało się od głosu. Oliwy do ognia dolała ambasadorka „JuEsEj” w Polsce, która stwierdziła, że temat ustawy 447 nie jest zamknięty.