Deklaracja LGBT+ to promocja antynorm i postaw, które prowadzą do degradacji człowieka

Abp Henryk Hoser mówi, że większość chrześcijan jeszcze nie zrozumiała i nie wypełniła nauczania Jana Pawła II: „Wszystko jeszcze jest do zrobienia, ale czas działa na niekorzyść” – mówi, podkreślając przy tym, iż część mediów przyczynia się do nauki postaw, które są odmienne od tych propagowanych przez papieża-Polaka.

Chrześcijanie walczyli z ISIS o swoje domy i rodziny. To są bohaterowie!

Witold Gadowski i sytuacja chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Mordowani, poniżani i prześladowani przez Państwo Islamskie ludzie chwycili za broń, by walczyć za Boga, wiarę, dom i rodziny.

Podążają drogą świętego Szczepana. 2000 lat antychrześcijańskiego szału

Odkąd pojawił się Jezus Chrystus, odkąd „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami”, odtąd na świecie pojawiło się odrzucenie. Tak jak został On odrzucony przez świat, w którym żył, tak i dzisiaj chrześcijanie cierpią, ponieważ są odrzucani przez świat współczesny.

Chrześcijanie na cenzurowanym. Kto stanie w ich obronie?

Liczba aktów nienawiści wobec chrześcijan z uwagi na wyznawaną wiarę z roku na rok nie maleje. Mają one różnorakie oblicze – od przemocy począwszy, po dyskryminację w życiu publicznym. Czy można jakoś powstrzymać tę falę nienawiści? O tym z Kariną Walinowicz z Instytutu Ordo Iuris.

Ambasador Izraela Anna Azari powinna zostać uznana przez rząd za persona non grata

Ks. prof. Waldemar Cisło o działaniu Kościoła na rzecz pomocy chrześcijan na Bliskim Wschodzie, którzy są napiętnowani czy prześladowani.