3 komentarze

 1. Robert Grzeszczyk pisze:

  Chcialem delikatnie zwrocić uwagę na to, ze Piotr Duda zgodzil się na likwidację polskiego górnictwa i energetyki węglowej, sprzedając swoich związkowcow zgodnie z oczekiwaniami tej „lewicowej” UE.
  Czy Panu Lutykowi, działaczowi Solidarnosci to nie przeszkadza?
  Po cóż te brednie?
  Czy z lasami nie jest podobnie?
  Jest identycznie. Każda magdalenkowa klika równo niszczyła polskie lasy, czego przykladem są nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej. Ten „majestat” polskiego prawa zostal stworzony m.in przez Szyszko, Tomaszewskiego, Zaleskiego, Siarkę a nie przez UE. To wewnetrzne rozstrzygniecia zidiociałego zaprzaństwa magdalenkowych klik doprowadziły do rozpadu gospodarstwa leśnego w Puszczy. Począwszy od 1998 roku – sześć lat przed wstapieniem do UE powstała pierwsza kierunkowa decyzja DGLP na zniszczenie gospodarki leśnej w Puszczy.
  Szyszko w Sejmie twierdził, że lasy w Polsce są wspaniałe bo fruwa w nich 3000 bielików. To kompletne zidiocenie.
  Las to system i uklad wielu elementów.
  A inny „lesnik” i profesor Instytutu Badawczego Lesnictwa pisał prace o tym, że to kornik jest elementem kluczowym lasu (J.M. Gutowski), a jeszcze inny Rykowski uważał, że selekcja w lasach gospodarczych jest zbędna.
  Polska ograniczyła jako jedyny kraj w Europie pozyskanie do 50% przyrostu juz w połowie lat 90- tych, zminiajac zapisy w Instrukcji Urzadzania Lasu ( kolejny dr „lesnictwa J. Dawidziuk), czyniac tym samym kpinę z nauki leśnej i wstepujac na ścieżkę ideologi. Takich elementów namnożono w lasach oszolomstwa ogromne ilosci, a panstwo swira je pielegnuje i wzmacnia. To wszystko byly i są wspaniałe przykłady i wzorce dla unijnego fitu i zieloności.
  Polska wersja Natury 2000 to jest wersja polska, a nie niemiecka, nie czeska czy slowacka. Co robił dyrektor warszawskiego RDLP, gdy wysyłał leśnikow to projektowania tej zidiocialej wersji na „łapu capu”. Co zrobił jego zwiazek? Czy to nie dr nauk leśnych nie byl wówczas dyrektorem?
  Co za brednie z tą tuskowa prywatyzacją. To klamstwo używane jak goebelsowska szczekaczka.
  Podobne oszołomstwo leśne zarzadza lasami w Polsce wydając idiotyczne decyzje i zarządzenia. Lasy panstwowe w Polsce są takie jakie są „elity” i jakie jest państwo. Kurczą się, sa upolitycznione a fachowcy biorą się z politycznego namaszczenia a nie z terenowej praktyki i wiedzy. Wsztko jest dodatkowo cementowane stalinowskim reżimem centralizmu i cenzurą. To jest przyczyna rozkladu Lasów i państwa.
  https://www.polskawlesie.pl/panstwo/lasy-miejskie-czy-panstwowe

 2. Robert Grzeszczyk pisze:

  Czy to Telegram cenzuruje komrntarze, czy MN?
  Jaki był cel przeniesienia sie na Telegram?
  Cenzura, pkzuje się, ze nie sidzi na Fb czy YT tylko w ludziach.
  Wczoraj zamiescilem komentarz do wypowiedzi Piotra Lutyka. Wcale nie obraźliwy. Choc jego tresć wskazywala na manipulacje i kłamstwa. To przeciez MN zawsze moze pozwpolic sobie na autorski komentarz., jesli potrafiłyby dowieść, że to co napisalem, to nieprawda.

 3. Robert Grzeszczyk pisze:

  Dziękuję za zamieszczenie komentarza.
  Przykro, że to trwa. W internecie sprawy dzieją się szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *