O polskiej szkole – Mikołaj Pawlak (Rzecznik Praw Dziecka), Rafał Dorosiński (Ordo Iuris) i Magdalena Biejat z…


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

10 komentarzy

 1. http://archiwum.rp.pl/artykul/695313_Wladze_zachecaja_do_zabawy_w_doktora.html
  Władze zachęcają do zabawy w doktora
  „Ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci” – czytamy w broszurze „Miłość, ciało i zabawy w doktora” wydanej przez Federalne Centrum Oświaty Zdrowotnej (BZgA). Jest skierowana do rodziców dzieci w wieku od roku do trzech lat.
  Według autorów dla zdrowego rozwoju dziewczynki istotne jest, żeby ojciec okazywał jej, jak bardzo jest dumny z tego, że jest dziewczynką. Najlepiej za pomocą rąk: „Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca. Czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo”.

 2. Już kilkadziesiąt lat temu geje przewidzieli, co będą robić z Naszymi dziećmi
  Michael Swift „Gay Revolutionary”-1987
  https://sourcebooks.fordham.edu/pwh/swift1.asp
  Fragment:
  „Będziemy sodomizować waszych synów, emblematy waszej kruchej męskości, waszych płytkich marzeń i wulgarnych kłamstw. Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach, w waszych siłowniach, w waszych szatniach, w waszych halach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w łazienkach sal kinowych, w waszych barakach armii, w waszych przystankach dla ciężarówek, we wszystkich waszych męskich klubach, w waszych domach Kongresu, gdziekolwiek mężczyźni są razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi podwładnymi i będą wykonywać nasze rozkazy. Zostaną oni przekształceni na nasz obraz”.

 3. Czy nauczanie dzieci 10-15 lat masturbacji przez księdza nie oburza? Oburza, prawda?
  A czy uczenie czterolatka masturbacji przez edukatora seksualnego, który jest gejem, już nie oburza? Nie.
  Mówiąc inaczej, masturbowanie 12-letniego chłopca przez księdza jest pedofilią, natomiast masturbowanie i zachęcanie do masturbacji czteroletniego dziecka 4 przez edukatora-geja już jest dozwolone? Co za obłuda, bigoteria i hipokryzja.

 4. W Polsce osób z niepełnosprawnościami, które mają prawne potwierdzenie niepełnosprawności, jest ponad 3 mln. W rzeczywistości jest ich dużo więcej – od 4 do 7 mln. Stanowi to 8-18% społeczeństwa (nie licząc lgbt; z lgbt byłoby to 10-20%). A więc niepełnosprawnych (nie licząc lgbt) jest 4-9 razy więcej niż lgbt. Dlaczego zatem edukację antydyskryminacyjną w szkołach mieliby prowadzić lgbt a nie-niepełnosprawni? Odpowiedź jest tylko jedna: pedofilia.

 5. Teoria entomologa Kinsey’a, że dzieci są seksualne od urodzenia, skłoniła lgbt, APA, WHO i BZgA do forsowania koncepcji bardzo wczesnej edukacji seksualnej. Bez jakichkolwiek badań nad tezą Kinsey’a; bez jakichkolwiek badań nad konsekwencjami społecznymi; bez poszanowania praw i godności dzieci. Inaczej mówiąc, chcą przeprowadzić na najsłabszych globalny eksperyment
  Czy z faktu, że dzieci nie lubią chodzić do szkoły, jeść obiadów, kłaść się wcześnie spać i wstawać rano, łykać tranu i chodzić do dentysty – należy wyciągnąć wniosek, że rodzice mają spełniać ich życzenia? Czy z faktu, że dzieci od urodzenia lubią słodycze i lody, mamy pozwolić, aby zajadały się słodyczami i lodami?
  Podobnie, z faktu, ze dziecko jest seksualne od urodzenia, nie wynika, że należy je zachęcać i nakłaniać do wczesnego rozpoczynania życia seksualnego.
  Jest oczywiste, że seks jest czymś bardzo atrakcyjnym dla dzieci. Gdyby edukacja seksualna była w programie katechezy, to na lekcjach byłby komplet uczniów. Seks jest tak wciągający jak słodycze, lody, ciastka, jak nicnierobienie, jak wolność od matematyki i chemii. Dzieci są łatwą zdobyczą dla przebiegłych pedofili, którz miesiącami i latami rozciągają swoje pedofilskie pajęczyny, aby usidlić dziecko. Dziecko w takim starciu nie ma szans.

 6. Już towarzysz Stalin przywiązywał dużą wagę do indoktrynacji dzieci
  Komuniści szczególną uwagę poświęcili szkole. Tam rozgrywała się, używając ówczesnego języka, najważniejsza bitwa w kampanii propagandowej przeciw staremu porządkowi. Przejęcie pełnej kon¬troli nad wychowaniem dzieci i młodzieży umożliwiało państwu ukształtowanie młodego pokolenia w „duchu postępu”. Nie znaczy to, że zrezygnowano z przekuwania światopoglądu dorosłych, ale jak to wyraził Stalin:
  Jeśli nasza praca w aparacie państwowym, wśród chłopów, wśród kobiet pracujących, ma dla pokoleń olbrzymie znaczenie dla przezwyciężenia starych nawyków i tradycji, dla wychowania na nowo sta¬rych mas pracujących, to praca wśród młodzieży, w mniejszym czy większym stopniu wolnej od tych tradycji, tych nawyków, nabiera bezcennego znaczenia dla wychowania nowych kadr pracujących w duchu dyktatury proletariatu i socjalizmu, albowiem tu grunt jest – co się samo przez się rozumie – szczególnie sprzyjający. (cyt. Kochowicz, ZMP w terenie. Stalinowska próba modernizacji opornej rzeczywistości, Warszawa 2

 7. Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej – organizacja, której ogólnym celem ma być zapobieganie dyskryminacji ze względu na jakąkolwiek przesłankę i szerzenie równości w każdym aspekcie. Jednak szczegółowe postulaty TEA mogą budzić kontrowersje – to między innymi
  • wprowadzenie regularnej i obowiązkowej edukacji seksualnej,
  • „wycofanie podręczników wspierających stereotypy płci”,
  • Zakaz krytyki „ideologii gender” w szkołach
  • włączenia do postawy programowej treści bezpośrednio związanych z historią ruchów emancypacyjnych, w tym ruchu na rzecz praw osób LGBT i ważnych osób LGBT.
  • Edukacja seksualna ma przedstawiać wiedzę na temat homoseksualności, biseksualności i transpłciowości.
  • Wycofanie religii katolickiej i innych lekcji dotyczących wyznania ze szkół w Polsce lub zmiany statusu lekcji religii na zajęcia o profilu religioznawczym prowadzone przez świeckich religioznawców”. Celem tego ma być gwarantowanie „neutralności światopoglądowej”, a szkoła ma się stać „przestrzenią wolną od indoktrynacji religijnej”.

  Towarzystwem kieruje Krzysztof Śmiszek, partnerka Biedronia

 8. Najbardziej porażająca jest obojętność rodziców na pedofilskie poczynania WHO i lgbt! Przecież to są Wasze dzieci! To Wasze dzieci będą poddane homoseksualnej indoktrynacji! Zachowujecie się tak, jakby Wasze dzieci nie były Wasze! Nie rozumiem waszej obojętności!

 9. Medycyna na Zachodzie jest Business. Nie ma nic z tym aby ratowac Zycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.