Czy to zemsta za ujawnienie notatki?

Stanisław Michalkiewicz skazany w procesie, w którym nie uczestniczył!

7 komentarzy

 1. Marek pisze:

  Niesamowite!

 2. Waldek pisze:

  Sprawę odkręci. Pokazuje to jak ważne jest zameldowanie. Najwidoczniej nie posiada nowego adresu zameldowania, dlatego Sąd zrobił co należy zakładając, że może gość sam się odnajdzie, gdy dopadnie go komornik. Nie była to sprawa karna więc nie do policji należy ustalenie miejsca zamieszkania sprawcy. A odnośnie jego zachowania to w przyszłości zastanowi się zanim coś „palnie” w mediach – porównując w tym wypadku skrzywdzoną (na cale życie kobietę), która przeżyła dotkliwą tragedię do prostytutek. Skończony idiota. Zaznaczam, że miał obiekcje co do wysokości odszkodowania jakie pokrzywdzonej miał wypłacić kościół katolicki. A więc nie powinien mieć zastrzeżeń co do wysokości nałożonej na niego kary. Alfonsi obracaja dużą kasą?

  • Maciej pisze:

   Głupoty wygadujesz. najprawdopodobniej celowo chcesz wprowadzić w błąd. Nieobecność w danym miejscu zameldowania miałaby dawać jakiemuś sądowi możliwość kradzieży z kąta pieniędzy? zaocznie skazac kogoś na takie pieniądze? pomijam już fakt iż taki wyrok jest kuriozalny. Ta dziewczyna przez 20 lat o nic nie miała pretensji i nagle cos jej się przypomniało? i co to ma być za odpowiedzialność zbiorowa?! skazać można tego kto dokonał jakiegoś czynu lub kogoś kto podżegnywał a nie jego pryncypałów…MOże jeszcze jego rodziców ciagnac do odpowiedzialności. A Michalkiewicz miał prawo skomentowaćc całą sytuacje i tak tez uczynił. Raz, wolność słowa, a dwa ta typiara w czasie tamtych zajść nic nikomu nie mówiła, nie skarżyła się i nie była zniewolona . Zbyt dużo niejasności.
   PS a ja uważam Ciebie za trola, lewaka i skończonego idiote

   • Agata pisze:

    Przede wszystkim, Sprawa miała miejsce ok. 10 lat temu, a nie 20. Po drugie, to nie to, ze nie miała pretensji. Ona cąły czas zmaga się z konsekwencjami tego, co zrobił jej ten potwór. Napradwę, przeczytaj, w sieci jest bardzo dużo iunformacji na ten temat, zamiast wypisywac brednie. A MIchalkiewicz nie jest ponad prawem. Mógł się zameldować w swoim obecnym miejscu zamieszkania, nikt mu nie bronił. Zastanawiam się, ilu jeszcze znajdzie frajerów, gotowych mu bulić na jego dostatnie zycie.

 3. grafoman pisze:

  Obowiązek meldunkowy dotyczy wszystkich obywateli RP, również celebrytów i Wielce Czcigodnego Pana Michalkiewicza. Sam jest sobie winien.

  • Dość ciemnoty!!!!! pisze:

   Michalkiewicz to typowy leser, który żyje z tego, że frajerzy płacą mu za brednie, jakie im wciska. Poza tym. Jaki to PRAWNIK, jeśli – jak sam twierdzi- nie dokonał przez 11 LAT (sic!!!) obowiązku meldunkowego!?

 4. Dość ciemnoty!!!!! pisze:

  Obyś poszedł z torbami wredny pismaku o nkwdowskiej moralności! Trzeba być szumowiną, aby porównać „Kasię” z k..ami, a potem – w ramach zemsty- ujawnić jej dane. Sprzedaj nierobie co masz, daj jej te pieniądze i weź się do normalnej roboty, bo od ponad 30 lat jesteś pasożytem. W twoim wypadku starość przejawia się głupotą i niepomiernym zbydlęceniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *