Piotr Nisztor rozmawia z zastępcą GIS Izabelą Kucharską


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

5 komentarzy

  1. co ta kobita plecie , niech rząd weźmie odpowiedzialność finansową i sądową za powikłania po szczepionkach …… nie ma badań miedzy szczepieniem a śmiercią łóżeczkową …. nikt nie dostał odszkodowania w takich przypadkach …. gdzie wolność wyboru ????? co to komunizm ???? niech się szczepi kto chce ….w dodatku taka analogia dlaczego ci co się szczepią chcą szczepić tych co nie chcą w końcu szczepionka ich uodparnia …. aha podajcie wyniki zgonów po szczepieniach …. PIS ma podejście komunistyczne do szczepień mimo że na nich głosowałem …..https://www.youtube.com/watch?v=INGbIzVn3_o&feature=share

  2. Ta pani jest niebezpieczna dla Polski i kazdego dziecka Polskiego,,, Dzieci sa rodzicow nie komunistow i zlodziei ktorzy biora kase od firm farmaceutycznych! Stop szczepieniom w Polsce!

  3. pojebalo ja chyba zdrowo,chyba ulotek tam pusty babsztyl nie czyal od szczepionek ze takie brednie sypie

  4. Ale ustawka.. Aż słabo się robi. Ta pani mówi o dyskusji ze społeczeństwem, traktując informacje ze źródła, czyli od rodziców dzieci, którzy obserwują u swoich dzieci niepokojące objawy po szczepieniach, danymi z sufitu. Bezczelna..

  5. To niech się w końcu państwo weźmie i zbada co nakazuje wszczepiać swoim obywatelom!
    Jacy antyszczepionkowcy???? Dobrze wiedzą, że nie chodzi o zaprzestanie wszystkich szczepień, a o ich „czystość”, bezpieczeństwo i ew. pomoc poszkodowanym! żeby rodzic mógł zdecydować i żeby z tego tytułu nie był szczuty jak …. !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.