Józef Białek


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

2 komentarze

 1. To co się dzieje na świecie, to wielka mistyfikacja i scenariusz, który prowadzi świat do wprowadzenia całkiem innej cywilizacji niż obecnie istnieje.
  Cywilizacja ta niczym z pomysłów, jakie zawierają książki i filmy sf i traktowana do obecnej chwili jako coś nierealnego powstaje na naszych oczach.
  Wszystko by było pięknie i ładnie, gdyby nie to, że pewna grupa ludzi chce koniecznie w sposób tylko przez siebie kontrolowany, przejąć kontrolę i rządzenie cywilizacją (społecznością ziemian).
  Czy możemy jeszcze wrócić do zdrowej żywności, czystego powietrza, swobody i wolności zachowania? Czy to co do obecnej chwili się dzieje, nie jest armagedonem prowadzącym do unicestwienia życia na ziemi … plastik, chemia, choroby immunologiczne, zatrute powietrze i woda itp. Może należałoby zrobić z tym porządek „światowy”, tylko w bardziej humanitarny sposób?
  Drastyczne zachowania i rozwiązania zawsze prowadziły do buntów, a w konsekwencji do rewolucji czy wojen.
  A teraz w erze nowych technologii czy nie jesteśmy w stanie kolejnej wojny światowej?
  Osobiście chciałbym dobrych strategicznych rozwiązań i pewnej kontroli nad światem przez „kogoś” kto potrafiłby zaproponować rozwiązania małobolesne i przywrócić porządek na ziemi, ale nie niewolnictwo i podział na lepszych i gorszych. Ale też zapewne jest jeszcze dużo „punktów oporu” i niemożność przekonania społeczności w sposób bezproblemowy, że trzeba poświęceń dla dobra przyszłości aby ochronić życie na ziemi, a tym samym nas, CZŁOWIEKA.

 2. chodzi o kryzys który wszystko zmienia obrót bezgotówkowy pełna kontrola wszystkich i wszystkiego oczywiście dla naszego dobra bezpieczeństwa i wygody media będą trąbić bo któż jak nie media maja władze nad ciemnota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *