Stanisław Michalkiewicz to jeden z nielicznych polskich intelektualistów który swoją ostatnią wypowiedzią wywołał niesmak.


Prosimy o przekazanie tego materiału innym.

8 komentarzy

 1. Pan Michalkiewicz jak zwykle ma racje! Ta sedzina ma zal do swej pustej glowy o to, ze se nie moze przypomniec, jak to byla gwalcona na lekcjach religii! Inna droga pozostaje pytanie o to, ilu ksiezy zasililo kosciol katolicki z powolania? Mnie sie wydaje, ze zydobolszewizm nie pozostawil kosciolow na samopas. Tam, az sie roi od roznych zboczencow z polecenia wladz za PRLu!
  PS. Polsce nie potrzebne sa prawa, gdyz nie ma odpowiedzialnosci za lamanie ich! Przyklady: Gronkiewicz, Zdanowska Giersdof czy wiele, wiele innych kanalii! Prawo jest po to ustanawiane, zeby lamiacych JE wynosic na kopach z zajmowanych posad! Poza tym, to redaktorowi prowadzacemu wywiad, potrzeba jeszcze czasu do oceniania kultury! Jeszcze mocno smierdzi On PRLem!

  1. zy marzyciel::””SWIETA PRAWDA „” WE WSZYSTKICH TEMATACH,SYSTEM BEZPRAWIA
   DZIALA W POLSCE ZNAKOMICIE,DLATEGO ZA JAKO JEDYNY KRAJ NIE ZLIKWIDOWAL
   PRAWNIKOW KOMUNISTYCZNYCHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Wydział Skarg i Wniosków (BKA) (wydz.skargiwnioskow

    W zwiazku z otrzymana odpowiedzia PK I BP 051.136.2018 Podpisana, przez te sama osobe, podpisujaca sie prokurator Joanna Skrzypczynska w dniu 5/10/ 2018r, moje obawy o przyzwoitosc w Prokuraturze Krajowej, potwierdzaja kolejne pisma podpisane przez te sama osobe Joanne Skrzypczynska, ktora w swej bezczelnosci do Praw jak i pokrzywdzonych, ucieka do idiotycznych sformulowan o obrazonej osobistosci i pozostawienia sprawy bez dalszego biegu!

    Moje pytanie laczy sie z grzecznoscia i sprawiedliwoscia w Polsce! Ile potrzeba jeszcze czasu, zeby odebrac idiotom z PRLska metalnoscia, mozliwosci decydowania o winie czy sciganiu prymitywnym osobnikom? Jezli oni sie obrazaja, to sa sady do scigania obrazajacych, a nie ma takiej mozliwosci, zeby nie scigac zlodziei! Doprowadzilem zlodziei na policje, ktora to przywlaszczyla sobie moje dobra osobiste jak i mojej rodziny! Wszystko wskazuje na to, ze policjanci odebrali zlodziejom fanty i przywlaszczyli sobie, a prokuratorzy z wyjatkiem jednego, o ktorego, upominalem sie o kofrontacje, zaniechali scigania przestepcow! Ile jeszcze lat musi minac, zeby takie ograniczone intelektualnie osoby jak ta Skrzypczynska odpowiadaly mi, ze sa obrazone i nic nie zrobia w mej sprawie? Brakuje mi slow na dalsza grzecznosc jak tez brakuje mi odpowiedzi na konkretne pytanie, juz wczesnierj adresowane do Pana Zbigniewa Ziobro:” Jezeli prokuratura krajowa jest bezwladna na ewidentne poczynania przestepcow w togach, to prosze o powiadomienie mnie o tym, a swa sprawe rozstrzygne sam” Prosze tez o nieprzysylanie mi odpowiedzi, ktorych nie mozna inaczej zakwalifikowac jako idiotyczne, pozbawione barw sprawiedliwosci spolecznej! Moja grzecznosc do band prokuratorskich, asekurujacych sie nawzajem, juz dawno sie skonczyla i w zwiazku z tym, nie zycze sobie takiej korespondencji, potwierdzajacej moje racje odnosnie sprawy! Powtorze; JEZELI PROKURATURA KRAJOWA NIE JEST WLADNA I NIE MA WPLYWU NA SPRAWIEDLIWOSC? TO PROSZE O INFORMACJE O TYM!

    1. Tej tresci skargi adresuje do najwazniejszych i ciagle otrzymuje odpowiedz od tej samek damy z podpisem prokurator z prokuratury najwyzszej! Dom wariatow czy gorzka prawda?

 2. Bardzo dziwny wygląd ma ten redaktor – pierwszy raz widze na oczy ale dbałościa o wygląd to przypimna jakby arbitra elegantiarum ….Michnika.
  Dobrze mu powiedział p. Michalkiewicz o odpowiedzialności zbiorowej. Zresztą taka zbiorową stosowali nie tylko bolszewicy ze wschodu ale też bolszewicy brunatni z zachodu. Za zabitego niemca wyznaczali 100 niewinnych Polaków do rozwalenia. Pod ścianę i już z mauzera czy innej maszynowej. Przecież tu idzie na całego walka o przywództwo duchowe nad ludźmi i oni chcą zniszczenia Kościoła.
  Ale ta opowieść o nagich biskupach – fuj, pederasty.

 3. Mamy do czynienia z sytuacją 'huzia na Józia”, czyli wszyscy przeciw mistrzowi. Miernoty mają okazję dokopać lepszemu. A jeśli na powrót wdrażamy odpowiedzialność zbiorową, to za Durczoka zapłaci TVN? Mimo, że gardzę TVNem, to nie widzę logicznego uzasadnienia dla takiej aberracji.

  1. P.s.
   A ponieważ mamy zero zaufania do żydobolshewickich sądów, to im wyższe odszkodowanie tym przyjemniej je dzielić na sędziego, proroka i adwokata. No i oczywiście kilka groszy dla 'zapominalskiej’ panienki, której się „przypomniało”.

 4. Tak kończy się kontakt (p. Stanisława) z bolszewikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.