Co dalej z ochrona życia ludzkiego w sejmie?

Zobacz

Dr Antoni Zięba

Komentuj (9)

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
3 lat temu

I taki zapis bylby madry wedlug Pana? Ile dzieci z zespolem downa uposledzonych czy tez z ciezkimi wadami wzial Pan do siebie na wychowanie. Powiem Panu tak jak mowie do zwolennikow przyjmowania uchodzcow” nie pierdol tylko tylko bierz ich do domu”

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Dlaczego ktoś ma brać cudze dzieci na wychowanie? Dorośli, kobieta i mężczyzna decydując się na potomstwo muszą sie liczyć z tym, że ich dziecko to po prostu mały człowiek; może być mądry, głupi, ładny, brzydki, chlopiec, dziewczynka, zdrowy, chory itp. Na tym polega od wieków rodzicielstwo.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Bo jezli kaze rodzic dzieci ktore nie sa w stanie samodzielnie zyc potrzebuja opieki itd. a rodzice ich zostawiaja bo nie daja rady bo z nikad pomocy to niech pan prof. wezmie paru i da przyklad innym. Bo najlatwiej pierdolic frazesy i karac.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Jak ktoś nie czuje się na siłach zajmowac dzieckiem, to niech nie decyduje sie na rodzicielstwo. Można urodzić zdrowe dziecko, które np po kilku miesiącach poważnie zachoruje i co wówczas ? Do porzucenia , czy eutanazji ? Gwarancji na stan zdrowia nikt nie da. To ryzyko rodziców. Zresztą to samo… Czytaj więcej »

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Tak a dzieci z gwaltow tez kazac rodzic a jak plod zagraza zyciu kobiety tez kazac rodzic a w razie smierci zony maz bedzie wychowywal to dziecko ktore odebralo mu zone. Szkoda mi was i tyle. Bez odbioru.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Najlepiej pozabijać wszystkich którzy są dla nas ciężarem, chorych,ułomnych, starych grubych, głupich. Wtedy świat będzie piękny. No i nie trzeba będzie sie nikim opiekować.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Nie uprawiaj mnie tu demagogi. Daj przyklad daj sie zgwalcic muslinowi urodz a potem pogadamy.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Mariono nie pierdol.To ty uprawiasz demagogię.

Reply to  Mariano Cobretti
3 lat temu

Konkrety obronco zycia poczetego do dziela daj przyklad daj zgwalcic zone lub corke a potem wychowuj bo pierdolic frazesy to nie sztuka. Albo pokaz przelewy na rzecz fundancji ktorej link wkleiles na swojej tablicy bo tak to kazdy potrafi.

Promuj!
Więcej (5)

Jak STEROWAĆ społeczeństwem?

Machina propagandy jest potężna!


KATOLEWICA vs. KONRREWOLUCJA!

Kto wygra pojedynek o dusze katolików?


Chcą przerobić kościół na restaurację?

RN broni świątyni w Krakowie! Jan Metrycki


Ustawa o mandatach to absolutna granda

Magdalena Wilk: Obostrzenia są niekonstytucyjne.


Podbój Europy z Schumanem

Prof. dr hab. Zbigniew Krysiak i Małgorzata Jaroszek


Inne

Ostatnio poruszane tematy