Buddyzm jest sprzeczny z wiarą katolicką

Zobacz

Dr Anna Mandrela

Komentuj (8)

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesław Magiera
2 lat temu

Brawo – takich gości w MN nam potrzeba. Gratulacje dla red. prowadzącego.

Dośc ciemnoty !!!
2 lat temu

Pedofilia duchownych nie jest sprzeczna z katolicyzmem? O tym mówicie…

Lo
2 lat temu

Pani mówi, że w Buddyźmie można sięgnąć po różnego rodzaju wąty doktrynalne, „np. new-age”. Jak można poważnie traktować tę dziewczynę, która do jednego koszyka wsadza religię starszą od Chrześcijaństwa ze zlepką procedur relaksacyjnych, jaką jest fala new-age?

Artur
2 lat temu

Zestawienie wierzeń wschodu z internetu, pani się interesowała wszystkim i niczym, zero profesjonalizmu zwykły hejt bez zrozumienia tematu.

Lo
2 lat temu

Pani, zapytana o moralność buddyjską i o porównywanie ją do katolickiej odpowiada, utożsamiając buddyjską moralność z doktryną o karmie. Czyli płacisz w tym życiu za to, co zrobiłeś w poprzednim. Ignoruje i zataja caaaałą doktrynę bodhicitty, czyli miłującej dobroci dla wszystkich żyjących istot. Która to doktryna nie jest żadnym ząb za… Czytaj więcej »

Lo
2 lat temu

Będąc w Bodhgaji, Pani twierdzi, dostała od Dalajlamy „coś więcej” aniżeli wykłady filozoficzne i szasta słowami takimi, jak „wiedza tajemna”, „nauki ezoteryczne”. Tu chodzi o inicjacje do praktyk buddyjskich, które mają wartość błogosławieństwa, aby uczeń modląc się i ćwicząc w miłującej dobroci dla innych miał lepsze osiągnięcia, stał się bardziej… Czytaj więcej »

Lo
2 lat temu

Last but not least (na koniec ale wcale nie mniej ważne), twierdzi Pani, że w Buddyźmie rozbudowuje się pychę człowieka ponieważ ma on dążyć sam do stanu Oświecenia. Przydałby się Pani pobyt w klasztorze z rasowymi mnichami, którzy od czwartej nad ranem są na nogach i nie ćwiczą wcale swojej… Czytaj więcej »

Roz.
2 lat temu

Nie rozumiesz LO podstawowej zasady: są religie fałszywe i zniekształcone nie do poznania przez ludzi i struktury antyludzkie i jest tylko jedna prawdziwa – chrześcijańska z rozgałęzieniem kulturowo-rytualnym, t.j. na katolicką i prawosławną konfesję czy raczej na kierunki sławienia prawdziwego Boga. Buddyzm nawet nie jest religią tylko starą odmianą ateizmu.… Czytaj więcej »

Promuj!
Więcej (5)

Jak STEROWAĆ społeczeństwem?

Machina propagandy jest potężna!


KATOLEWICA vs. KONRREWOLUCJA!

Kto wygra pojedynek o dusze katolików?


Chcą przerobić kościół na restaurację?

RN broni świątyni w Krakowie! Jan Metrycki


Ustawa o mandatach to absolutna granda

Magdalena Wilk: Obostrzenia są niekonstytucyjne.


Podbój Europy z Schumanem

Prof. dr hab. Zbigniew Krysiak i Małgorzata Jaroszek


Inne

Ostatnio poruszane tematy