Banderyzm stoi od piątku obok komunizmu i nazizmu. Jestem zadowolony z tego faktu

Marek Jakubiak w radiu WNET i w PR

Polaków zginęło tylu co Żydów!
– Jeżeli chodzi o Izrael, jest tutaj też drugie dno, które trzeba byłoby obnażyć. Otóż Izrael nie chce się przyznać, że wewnętrzna narracja w tym kraju dotycząca Holokaustu, nie jest w Polsce publicznie znana. Tymczasem Żydzi obciążają Polaków za współudział w Holokauście

7 komentarzy

  1. Albo traktujmy wszystkie ofiary jednakowo albo przestańmy pamiętać . Rasistowskie holokausty czczące 6 mln i zapomnianych 70 mln ofiar wojny w Europie – przecież to jakiś obłęd ?

  2. Piotr Liedke pisze:

    Od lat wpisywałem ten tekst: Dzielna Ukraińska Powstańcza Armia – w skrócie – DUPA, no i doczekałem się! Pies wam mordę lizał mordercy!

  3. W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKĄ.Dziś doświadczamy skutków procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.

  4. FeliX pisze:

    A ja zadam pytanie jakie zadał Pan Jakubiak inaczej – czy Izrael jest pępkiem świata? Czy my Polacy musimy mieć relacje z Izraelem? Może czas na zimną dyplomację?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *